Praca

Spis treści

Strefa Zmian s.c. istnieje od 2006 roku. Firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą detaliczną sprzętu sportowego w ramach sklepu stacjonarnego i interenetowego. Prowadzimy również portal napieraj.pl i organizujemy imprezy biegowe. Naszym najważniejszym kontrahentem jest angielska marka inov-8 - producent świetnych butów terenowych, ubrań i akcesoriów.

Kto jest nam potrzebny?

Handlowiec

Zadania

Do obowiązków będzie należało utrzymywanie kontaktów z istniejącymi kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych. Rozwój marki inov-8 w Polsce oraz innych biegowych marek w dystrybucji firmy Strefa Zmian s.c.

Wymagania

  • Musi być łebski i chcieć się uczyć - to najważniejsze dla nas.
  • Wykształcenie - wyższe lub student na ostatnim roku (kierunek dowolny)Potrzebujemy człowieka, który biega i zna się na bieganiu. Nie musi być superszybki, ale ważne by interesował się sprzętem. Zwłaszcza terenowym. Maniak sprzętowy będzie ideałem.
  • A jeśli wie czym jest crossfit to już rewelacja.
  • Wiek - najlepiej 25-45 lat
  • Znajomość angielskiego na tyle by czytać opisy produktów (choć przyda się lepsza, bo zdarza się wyjechać na targi czy konferencje)
  • Musi być dobry w kontaktach z ludźmi. Pisać dużo maili, często dzwonić, stukać na Skype.
  • Musi znać Excela i swobodne poruszać się w liczbach.
  • Musi umieć współpracować w zespole, wiele danych jest wymienianych między członkami ekipy.
  • Powinien być samodzielny i sam organizować sobie czas tak by wyrobić się z zadaniami (lub alarmować jeśli szef wrzuca rzeczy nie do zrobienia).
  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy lub pracy w branży biegowej będzie widziane jako atut.
  • Przyda się też poczucie humoru i pogodne usposobienie, ale równocześnie mówienie konkretów, odpowiedzialność i dociąganie spraw do końca.
  • Powinien być gotów do wyjazdów (średnio raz w tygodniu). Siedziba firmy jest w Warszawie natomiast ze względu na charakter pracy bieżemy pod uwagę kandydatów również z innych miast.
  • Prawo jazdy jest konieczne

Oferta

  • Oferujemy szkolenie i wdrożenie na stanowisko
  • Mamy zespół pasjonatów i kręcimy się cały czas wokół biegania.
  • Dbamy o to by nasz pracownik nie przestał być sportowcem, kiedy ma pracę w dużym wymiarze.
  • Dajemy pracę o elastycznych godzinach. Większość pracy odbywa się zdalnie.
  • Wymiar: ½ etatu
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sfinalizowanych transakcji.
  • Podstawowa pensja z czasem będzie maleć.
  • Samochód na wyjazdy służbowe

Okres nadsyłania zgłoszeń: do 18 września 2015

Spotkania rekrutacyjne z wybranymi kandydatami: 21-25 września 2015

Rozpoczęcie pracy: od 01 października

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: info@strefazmian.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod tym samym adresem.

Jeśli chcesz żeby Twoje C.V. było uwzględnione w rekrutacji - musi zawierać klauzulę:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zamknij
pixel